Munkatársat keresünk - Ügyfélszolgálati koordinátor pozícióba

Budapesti helyszínre, a GS1 Magyarország Partnerei, a hazai GS1 felhasználói kör támogatására keressük új kollégánkat Ügyfélszolgálati koordinátor pozícióba.

Amit a cégről tudni érdemes:

A GS1 Magyarország a globális szabványok terén működő, harmincöt éves tapasztalattal rendelkező nemzetközi szervezet. A legkorszerűbb azonosító és nyomon követési rendszerekkel támogatja a hazai és nemzetközi kereskedelemben résztvevő akár multinacionális cégeket akár kis-és középvállalkozásokat. A rendszer legismertebb eleme a vonalkódos azonosítás, amely a kereskedelmi folyamatok elválaszthatatlan része, nagyban segíti és gyorsítja az információ áramlását a gyártástól a szállítmányozáson és raktározáson át az áruházi értékesítésig.

Bővebb tájékoztatás a cégünkről: www.gs1hu.org

A jelölt feladatköre lesz:

  • Hazai és külföldi partnerek adatainak nyilvántartásba vétele, kezelése,
  • Licencszerződések ellenőrzése, nyomon követése,
  • Adminisztráció (számla-, és kintlévőségkezelés),
  • A cég Általános Üzleti Feltételeinek betartása, betartatása,
  • GS1 szabványok alapszintű ismerete és közvetítése,
  • Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • Jelentések, kimutatások, statisztikák készítése.

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Legalább középfokú végzettséggel,
  • Több éves ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalattal,
  • Alapszintű angol nyelvtudással,
  • Gazdasági, pénzügyi alapismeretekkel,
  • Magas szintű Ms Office használati tapasztalattal
  • Jellemzően csapatban történő munkavégzési képességgel.

Előnyt élvez, aki:

  • A Microsoft Dynamics Axapta vállalatirányítási rendszert ismeri.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Szakmai továbbképzési lehetőség,
  • Jó munkakörnyezet,
  • Kitűnő csapatszellem.

Várjuk a fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, kérjük mellékeljen motivációs levelet a fizetési igénye megjelölésével a margit.daka@gs1hu.org e-mail címre.